לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • צור קשר
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • המלצות על אטרקציות בזלצבורג

  סגרתם נופש באוסטריה ? תנו לנו לספר לכם על האטרקציות הכי שוות בעיר זלצבורג! קבלו את המדריך של עולמות נופש: 

  זלצבורג הינה בין הערים הקסומות והאהובות ביותר אשר באוסטריה, ולא בלי סיבה. ניתן למצוא בעיר כיכרות מרשימות ביותר, תאורה יפהפה ואת נהר הזלצך.

  בעיר נולד מוצרט והיא מציעה כיום כמה אתרים שונים המבוססים על חייו של המלחין המפורסם. באזור ניתן למצוא מגוון עצום של מקומות בילוי והנאה המעניקים למטייל השראה ואפשרות ליהנות מההיצע העשיר.

  בזלצבורג ניתן למצוא את טירת זלצבורג המפורסמת, היא אחת הטירות המבוצרות ביותר באירופה. ניתן להגיע אליה באמצעות פוניקולר המעניק חוויה ייחודית המחזירה את התיירים למאה ה 19. בטירת זלצבורג ניתן למצוא חרבות ושריונות, כלי נשק ועוד.

  הלשטאט

  המבקרים בזלצבורג יגלו כי כל האזור מלא כפרים ציוריים רבים וביניהם כפר הלשטאט – אשר מוקם בהרים ובאגם. הלשטאט מציע אינספור אטרקציות ייחודיות לכפר ההופכות את הביקור באוסטריה לחוויה עשירה.

  אחת האטרקציות האהובות ביותר על רבים הינה מכרה המלח העתיק ביותר בעולם. מכרה המלח עשיר באפשרויות רבות ומציע יום שלם של הנאה ואטרקציות.

  במקום קיים רכבל המעלה את התיירים לעמדת תצפית ייחודית. מנקודת התצפית ממשיכים ברגל אל הכניסה למכרה המלח עצמו. במכרה נכנסים לתוך מעבה האדמה באמצעות מגלשת עץ ייחודית.

  אורכה של המזחלת הינו לא פחות מ 64 מטרים והיא מביאה את המבקרים ישירות אל אגם מלח תת קרקעי בו ניתן לצפות במופע מולטימדיה מרהיב וכן לנסוע ברכבת כורים אותנטית.

  אייסרזנוואלט

  מערות הקרח הן בין האטרקציה הייחודית והעשירה ביותר אותן ניתן למצוא באירופה כולה. המערות הינן למעשה מערכת שלמה של מעברי קרח המחוברים ביניהם וסך הכל מקיפים שטח של יותר מארבעים קילומטרים.

  הטיול עצמו נמשך לא יותר מעשרה קילומטרים בסך הכל וניתן לטייל במערות במשך כל השנה מבלי שהקרח יימס. במהלך הסיורים ניתן לגלות מגוון עצום של אטרקציות משגעות וביניהן נטיפי קרח וגושי קרח עצומים, מפלים קפואים וקרח בצורות שונות, תופעות שיצר הטבע ועוד.

  חשוב להגיע למערות לבושים היטב מאחר ומאד קר בתוכן. הטמפרטורה הממוצעת באזור נמוכה מתחת לאפס ועל מנת להגיע עד למערות יש לעבור ברכבל שגובהו לא פחות מ 1586 מטרים.

  כביש ההר

  אטרקציה נוספת ואהובה היא כביש ההר של גרוסגלוקנר. המקום מהווה טיול אטרקטיבי לכל המשפחה. מדובר בכביש אגרה יפהפה שארוכו מגיע ל 47 קילומטרים הוא מהווה את אחת הדרכים היפות ביותר בעולם.

  מתכוונים לקחת רכב להשכרה במהלך החופשה? תקראו מאמר על התחבורה באוסטריה ועל השכרת רכב באוסטריה. 

ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...