לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
צור קשר עם עולמות בטלפון 03-7684833
 • לשאלות נוספות לגבי הטיול המאורגן  בבקשה מלא/י את טופס צור הקשר ונציג של עולמות נופש יחזור אליך בתוך 24 שעות
 • צור קשר
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • טיסות


  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  ת. חזרה:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  טיסה 1
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 2
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 3
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 4
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 5
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 6
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  מבוגר(18-65) פנסיונר(+65) צעיר(12-18) ילד(2-12) תינוק(0-2)
  מחלקה:
  חברות תעופה:
  אפשרויות חיפוש סגור אפשרויות חיפוש
  חפש
 • טיול מאורגן היער השחור וחבל אלזס  - 8 ימים 
  VPG – יער האגדות

   
  7 לילות בכפר הנופש אגווישים * כולל   אירופה פארק, רכבת אלפינית, שייט למפלי הריין * כולל 2 ארוחות ערב

  מאורגן לפריז

   

  כפר נופש חדיש ומודרני, אשר נמצא בעיירה אגווישים, בלב חבל אלזאס המתהדר בכרמי גפן ונחשב לאחד היפים ביותר בצרפת. האוזר ידוע בטירותיו הרבות, ביינות המצוינים, אדריכלות קלאסית, מטבח מיוחד ועוד.
  מלון הדירות קרוב לאתרי תיירות רבים באזור (7 ק"מ מהעיר קולמאר, 80 ק"מ משטרסבורג, 50 ק"מ מפרייבורג ואירופה פארק ומאפשר טיוליים יומיים לעיירות הקסומות של היער השחור ואתריו המיוחדים כמו פארק החבלים, פארק המים גלאקסיי, המגלשה האלפינית ועוד...
   
  יום 1  ת"א-ציריך -כפר הנופש  (באזל)
  פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לציריך. נחיתה ואנו בדרכנו אל היער השחור. ניסע דרך באזל, נבקר בכיכר העירייה, נמשיך לכיכר הקתדרלה ובה הקתדרלה העתיקה של באזל .נראה את מלון שלושת המלכים   בו צולמה תמונתו המפורסמת של הרצל, נשען על מעקה המרפסת משקיף על נהר הריין. בתום הביקור ניסע אל כפר הנופש. לאחר התארגנות  בחדרים נצא להיכרות קצרה של כפר הנופש ושל מגוון השירותים שהוא מציע.
   
  יום 2 כפר הנופש (טיטיזי ורכבת אלפינית)
  ניסע לטיטיזי האגם שלחופיו בילה הקיסר טיטוס את חופשותיו. נלמד על הליך בניית שעוני הקוקייה אשר לא השתנה מאות בשנים. נטייל בעיירה השקטה שעל שפת האגם ונהנה מחנויות המזכרות ובתי הקפה שבהם נוכל להינות מהעוגות המפורסמות של היער השחור. נוכל להמשיך (בתשלום) לפארק המים גלאקסי, על מגלשותיו הרבות – חוויה מרעננת ומגבשת לכל המשפחה. לאחר מכן נמשיך להרפתקה מיוחדת במינה – גלישה ברכבת אלפינית. מסלול של 3 ק"מ בו גולשים ברכבת הרים במורד ההר. חוויה מגבשת ומלאת אדרנלין לכל המשפחה. בתום הביקור נשוב לכפר הנופש.
   
  יום 3 כפר הנופש (קולמאר, רקוויאר ופרייבורג)
  חצי יום בחבל אלזאס המפורסם, נבקר  בקולמאר היפה. עיר המשגשגת כבר 700 שנה בשל המסחר ביין. נטייל בעיר העתיקה של קולמאר וברובע הבורסקאים המשוחזר וגם ב"ונציה הקטנה" ובה תעלות המים ויובלים "גועשים". נמשיך לרקוויאר, עיירה קטנה וקסומה. נטייל בסמטאות העיירה ונספוג את האווירה הקסומה.
  נמשיך לעיר פרייבורג. נראה את כיכר מינסטר בה ניצבת הקתדרלה ובה מתקיים שוק ירקות פירות ופרחים. נראה את המגדל הגבוה ונטייל בעיר העתיקה בין בתי הכולבו הגדולים. בתום הביקור נחזור לכפר הנופש. מלווה הקבוצה ירכוש מוצרים וינצח על הכנת ארוחת ערב  משותפת עם ילדי הקבוצה.
   
  יום 4 כפר הנופש יום חופשי (שטרסבורג וטירת הנשרים) 
  יום חופשי לנופש ורגיעה בכפר הנופש. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום טיול באזור. נתחיל בשטרסבורג – העיר שנבחרה למקום מושב הפרלמנט האירופי. נראה את התקדרלה הגותית המרשימה עם השעון האסטרונומי. נמשיך בטיול ברובע "צרפת הקטנה" ונראה את תעלות המים, הסכרים הקטנים ואת הבניינים המיוחדים ביופיים הבנויים בסגנון גרמני טיפוסי. נמשיך אל טירת הנשרים – שם נלמד על ציפורי הטרף בכלל ונשרים בפרט ונחזה במופע מרהיב של ציפורי הטרף בפעולה – חוויה משפחתית מיוחדת במינה. בתום הביקור נחזור לכפר הנופש.
   
  יום 5 כפר הנופש (אירופה פארק)
  בילוי של כיף בפארק אירופה ,אחד הפארקים הגדולים והמרתקים באירופה. נעבור בין מדינות אירופה השונות ונחווה חוויות ייחודיות. ברוסיה – נטוס בחלל עם חללית המיר, בגרמניה -  נהנה מחוויה מלאת אדרנלין מבית היוצר של מרצדס, לא נוותר על נורבגיה ורכבת העץ החדשה (נפתחה ב-2012), ביוון נשוט עם פוסידון בין הגלים ונהנה ממופע מדהים של החלקה על קרח. בשוויץ נגלוש במגלשה אלפינית מיוחדת. ובספרד נראה מופע פלמנקו יפיפה. נראה סרט בתלת מימד בצרפת ולא נשכח את איטליה ואת הטיסה במסוק שלאונרדו דה וינצ`י המציא. לאחר הביקור נשוב לכפר הנופש.
   
  יום 6   כפר הנופש  (גנגנבאך ומפלי טריברג)
  יום טיול  נוסף ביער השחור. נתחיל בעיירה הציורית גנגנבאך בה נטייל בין בתי העץ הציורים עטורי הפרחים. נראה את בית העיירה, את ארמון לוונברג ואת המנזר הבנדיקטני שבעיר. נמשיך אל שעון הקוקיה הגדול בעולם, נתרשם מהשעון ונלמד על שעוני הקוקיה והקשר שלהם ליער השחור. נמשיך אל מפלי טריברג הנופלים מגובה 160 מטר ונטייל ברחובותיה הציורים של העיירה המזכירה איורים מסרט דיסני. בתום הביקור נשוב לכפר הנופש.
   
  יום 7 – כפר הנופש יום חופשי (פארק החבלים)
  יום חופשי לנופש ורגיעה בכפר הנופש. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת בשעות הצהריים המאוחרת אל פארק החבלים המדהים שבאזור. גלישה באומגות, מקפצות ביער, גשרי חבלים תלויים מסלולי מכשולים ונדנדת טרזן לאמיצים ולאמיצים פחות ובהשגחת הצוות המקצועי של הפארק. חוויה מגבשת ומלאת אדרנלין לכל המשפחה. בתום הביקור נשוב לכפר הנופש .
  מלווה הקבוצה ירכוש מוצרים וינצח על הכנת ארוחת ערב  משותפת לסיום טיולנו.
   
  יום 8 כפר הנופש– ציריך -  ת"א (שייט במפלי הריין)
  נתחיל את היום בביקור ב מפלי הריין האדירים אשר בקרבת שפהאוזן. מפלים אלו שרוחבם כ-150 מ` וגובהם עד 21 מטרים הם הגדולים במרכז אירופה. נערוך שייט אל המפלים ונתרשם מעוצמתם. נמשיך לביקור במרכז הפיננסים והבנקאות העולמי – ציריך. נטייל לאורך האגם ובסמטאות העיר העתיקה אל הבנהוף שטראסה ובו בתי הכלבו האדירים.
  בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

  המחיר כולל:
  - טיסה סדירה במסלול ת``א – ציריך– ת``א
  - לינה בכפר הנופש אגוושים.
  - 2 ארוחות ערב קבוצתיות בכפר הנופש.
  - דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום)
  - אוטובוס תיירים ממוזג ע``פ תוכנית הטיול 
  - סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה
  - מלווה קבוצה ישראלי
  - טיפים לנותני השירותים השונים (למעט דמי סבלות)
  - מסי נמל, הטל ביטחון ודלק

ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...