לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • טיסות


  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  ת. חזרה:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  טיסה 1
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 2
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 3
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 4
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 5
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 6
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  מבוגר(18-65) פנסיונר(+65) צעיר(12-18) ילד(2-12) תינוק(0-2)
  מחלקה:
  חברות תעופה:
  אפשרויות חיפוש סגור אפשרויות חיפוש
  חפש
 • כתבו לנו לאן אתם רוצים לטוס אנחנו נחזור אליכם
  הכי מהר שאפשר עם ההצעה הכי טובה

 • צור קשר
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 •  

  טיסות זולות למזרח הרחוק במגוון תאריכים

  כשהייתם צעירים יותר, מייד אחרי הצבא, כל החברים שלנו נסעו למזרח הרחוק ואתם החלטתם להיות מייד "אנשים רציניים"? נרשמתם ללימודים, התחלתם לעבוד ואולי אפילו התחתנתם? אם כך, הגיע הזמן שעכשיו, אחרי שכבר יש לכם מעמד ולא מעט כסף, תצאו לטיול של אחרי הצבא. אומנם זה נכון שאולי אתם כבר לא יכולים להרשות לעצמכם לנסוע לחצי שנה-שנה, אך גם כמה שבועות או חודש במזרח הרחוק זו יכולה להיות בחירה נפלאה. השאלה האמיתית היא לא האם כדאי לנסוע אלא מתי, שכן מה שקובע הרבה פעמים הם המחירים של טיסות למזרח הרחוק.

  אפשר למצוא טיסות מוזלות


  עד היום הייתם בטוחים שכאשר מדברים על טיסות למזרח הרחוק מדברים על הוצאה כלכלית מאוד גדולה? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. יש היום גם טיסות זולות למזרח הרחוק וכל מה שצריך לעשות זה לדעת איך למצוא אותן ומתי לקנות אותן. ראשית, כדאי למצוא טיסות זולות למזרח הרחוק אתם צריכים לעשות חיפוש מאסיבי אונליין, שכן רוב המבצעים מחכים לכם באינטרנט. שנית, כדאי לדעת שבדרך כלל, אם תיסעו בעונה שנחשבת להרבה פחות תיירותית, תוכלו לשלם פחות כסף. אם ניקח לדוגמה את הטיסות לבנגקוק, אנחנו נראה שבעונה היבשה הטיסות יקרות יותר שכן זו העונה שנחשבת טובה יותר עבור מטיילים רבים. לכן, אם חשוב לכם להוזיל את עלות הטיסה תוכלו לנסוע דווקא מחוץ לעונה.

  קנו כרטיסים מראש


  עוד דרך שתעזור לכם להוזיל את עלויות הטיסה, זה אם תוכלו לקנות את הכרטיסים כמה שיותר זמן מראש. לקנות כרטיסי טיסות למזרח הרחוק גם שמונה חודשים מראש זה הרבה פעמים מה שיעשה את ההבדל בין מחיר מאוד גבוה ובין מחיר שהרבה יותר קל לעמוד בו, אז למה לחשוב פעמיים? אתם יודעים שתרצו לנסוע? ברור לכם עם מי? אם כך, כנסו עוד היום וקנו לעצמכם את כרטיסי הטיסה למזרח! המזרח הרחוק זה מסוג אותם המקומות שכדאי לראות לפחות פעם אחת בחיים, אז למה להמשיך ולדחות את הטיול המיוחד הזה? 


ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...