לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • טיסות


  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  ת. חזרה:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  טיסה 1
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 2
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 3
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 4
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 5
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 6
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  מבוגר(18-65) פנסיונר(+65) צעיר(12-18) ילד(2-12) תינוק(0-2)
  מחלקה:
  חברות תעופה:
  אפשרויות חיפוש סגור אפשרויות חיפוש
  חפש
 • צור קשר לגבי חבילה לצרפת
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • דילים לצרפת 
  חופשה בצרפת סוגרים בעולמות נופש

 • עולמות נופש משווקת חבילות נופש לצרפת בסגנונות שונים הכוללים דילים לנופש לזוגות ולכל המשפחה. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של דילים לנופש בצרפת בין אם מדובר בנופש המתוכנן לפרטי פרטים או נופש שהוזמן ברגע האחרון. ניתן למצוא מבצעים אטרקטיביים במיוחד עבור חופשה בצרפת למשפחות ולזוגות. בעולמות נופש ניתן לרכוש חבילות נופש בצרפת ולמצוא מבצעים שונים הניתנים על ידי דילים לצרפת במקרים בהם נשארו מקומות פנויים לטיסות של הרגע האחרון.

  דילים לנופש בצרפת - עולמות נופש

  חופשה בצרפת כוללות טיולי חורף המאפשרות פעילות החלקה על הקרח, אטרקציה של עונות הקרה המאפשרות פעילויות של סקי אשר נכללות לעיתים בתוך חבילות נופש לצרפת. האתרים הפופולאריים ביותר אליהם רוכשים בדרך כלל חבילות נופש לצרפת הם פריז, ניס, מונאקו ועוד 

  חבילות נופש בצרפת ודילים בצרפת - עולמות נופש  קיימות חבילות רומנטיות לצרפת שכוללות מסלולים לביאריץ, לקאן והריביירה הצרפתית או לאזור הדורדון ופריגור.

  היעדים הפופולריים ביותר בצרפת לטיולי אוכל ויין כוללים את פרובאנס ואזור היין של שאטונף דה פאפ או יינות הרון CHATONEFF DU PAPE, COTE DE RHONE, , בלב צרפת אזור היין של שמפיין שם נוצרה השמפניה CHAMPAIGNE בשילוב קוניאק, היינות המפורסמים של בורדו BORDOUX בשילוב בביקור בעיירה פריגו ומאכלי האווז של האזור.

  חבילות נופש בריביירה הצרפתית הכוללות את העיירה קאן בה חופים מדהימים ופסטיבל הסרטים המפורסם, עיירות מפורסמות כאנטיב, ניס או העיירה גראס בה מייצרים את הבשמים, כולל טיול מעל הכפרים התלויים לאורכה של הריביירה הצרפתית האזור שנקרא COTE D' AZUR.

  עולמות נופש מציעה מגוון דילים וחבילות שוות לחו"ל, אולי יעניין אתכם גם חופשה בניס המרהיבה, צרו קשר באתר וקבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. 

   

 • עשר המקומות המומלצים בטיול לצרפת


ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...