לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • טיסות


  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  ת. חזרה:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  טיסה 1
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 2
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 3
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 4
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 5
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 6
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  מבוגר(18-65) פנסיונר(+65) צעיר(12-18) ילד(2-12) תינוק(0-2)
  מחלקה:
  חברות תעופה:
  אפשרויות חיפוש סגור אפשרויות חיפוש
  חפש
 • צור קשר לגבי טיסה לפריז
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • טיסות לפריז

 • טיסה זולה לפריז? זה כבר לא בשמיים


  פריז אחת מהערים רומנטיות והציוריות בעלות הרחובות הקטנים והשקטים מסעדות ביתיות ואווירה כפרית היא יעד ביקור נפוץ בקרב תיירים רבים והתגלתה בקרב הישראלים ממש לא מזמן, טיסות זולות לפריז מאפשרות לרבים מן התיירים לטוס לחופשה ולקחת את אותה האתנחתא ללא נקיפות מצפון. טיסות לפריז גם בתקופת הקיץ ובמיוחד בעונת החורף ניתן למצוא טיסות זולות לפריז במחירים המתאימים לכל כיס.

  כל אחד מאיתנו זקוק לאתנחתא ושינוי אווירה, טבע ואוויר טרי, שאיפה של אוויר חדש והתרחקות ולו הקצרה ביותר מהשגרה האינטנסיבית. טיסות בימינו יוצרות קושי יותר מהטיסה עצמה, יחד עם זאת ניתן למצוא אפשרויות לטיסות מוזלות להגעה ליעדים הללו ואחרים. 

 • פריז הינה אחת המדינות הפופולריות ביותר, לא רק לתיירים מישראל אלא מטיילים מכל העולם, המטיילים מכל הגילאים וכל המינים מגיעים בהמוניהם, פריז משמשת כבירת אופנה עולמית, מרכז תרבות כולל מוזיאונים כמו הלובר, פומפידור ורודן, תמצאו בה מרכזי קניות אדירים – לדוגמא גאלרי לאפייט וכמובן כל חנויות היוקרה בשדרות השאנז אליזה, פארקי שעשועים – דיסנילנד פריז, פארק אסטריקס וכן פארק פוטוריסקופ. לזה תוסיפו את האטרקציות הרבות החל ממגדל אייפל המפורסם ושער הניצחון, המונטמרטר, גני הטווילרי, כנסיית הנוטרדם ועוד,

  בעקבות התיירים הרבים, יש לפריז 2 שדות תעופה גדולים ועמוסים מאוד, שדות התעופה של פריז משמשים גם ליעדים בתוך צרפת (כגון נורמנדי, בורדו וכד') אך גם כבסיס לטיסות לכל העולם ובמיוחד למדינות אפריקה שאייר פראנס משמשת כאחד המובילים העיקריים אליה.
   

  שדרות תעופה בפריז


  שדה התעופה שארל דה-גול

  שדה התעופה הראשי הינו שארל דה גול, הקוד שלו CDG ובו נוחתות גם טיסות אלעל בדרך כלל,

  לשדה התעופה שארל דה גול (על שם נשיא המדינה הצרפתי) 3 טרמינלים, טרמינל 1 מרוחק מטרמינל 2, משמש במיוחד את חברות התעופה האירופאיות והאסייתיות, טרמינל 2 משמש במיוחד את הטיסות של חברת התעופה אייר פראנס כולל טיסות שכר של החברה ואילו טרמינל 3 ממוקם כק"מ מטרמינל 2 ומשמש במיוחד את חברת השכר הצרפתית אייר מדיטרנה.

  קיימת רכבת שמחברת בין הטרמינלים השונים, וכמובן קיימות רכבות שיוצאות לכל רחבי צרפת.

  טיסות זולות לפריז הנוחתות בשדה התעופה שארל דה גול


  שדה התעופה אורלי

  שדה התעופה אורלי ממוקם מדרום לפריז, ליד העיר אורלי והוא משמש לא רק כשדה נוסף לטיסות אייר פראנס אלא גם כבסיס פעולה מרכזי לחברת התעופה איגל אזור,  שדה התעופה אורלי היה בעבר שדה התעופה הראשי של צרפת, כיום הוא השני בגודלו בצרפת וממנו יוצאות רוב הטיסות בתוך צרפת.
   

  טיסות לפריז לעתים נוחתות בשדה התעופה אורלי

 • ישנן טיסות לצרפת אשר נוחתות בעוד שדות תעופה רבים: 

  שדה התעופה ניס קוט דאזור בדרום צרפת משמש כשדה התעופה העיקרי לכל הנופשים בריביירה הצרפתית, כולל את קאן בה נערך הפסטיבל המפורסם, עיירות מפורסמות כגון סט רפאל, מנטון ואפילו לנופשים במונטה קרלו.

  שדה התעופה מרסיי פרובנס, נמל התעופה ממוקם לד העיירה מאריניין כ 27 ק"מ מצפון מערב לעיר מארסיי ובקרבת אייקס אן פרובאנס, שדה התעופה מרסיי פרובאנס אף הוא בדרום ומשמש את התיירים הרבים שמגיעים לבקר בעיירות הקסומות של פרובנס, לעיירות הנמל הצרפתיות, מסלולים רבים של טיולי טבע, מסעות קולינריים ומסלולי יין הכוללים את האזורים של שאטונף דה פאפ, עמק הרון ובורגנדי.

  שדה התעופה פואטייה ביאר éroport de Poitiers-Biard  ממקקם 2.5 ק"מ מהעיר פואטייה ומשמש במיוחד לחברות הלואו קוסט כגון ראיינאייר, איירלינייר וארוזיאר.

  מספר שדות תעופה נוספים כגון שדה התעופב שטרסבורג באלזס אשר משמש את הטסים למזרח צרפת, אזור היין של אלזס ובסיס טוב לטיולים ביער השחור.

  שדה התעופה מילוז Mulhouse  זהו בעצם גם שדה התעופה באזל השוויצרי, צידו האחד הינו בריבונות שוייצרית ונקרא באזל ואילו צידו השני בריבונות צרפתית ונקרא מילוז.

ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...