לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • הזמינו טיסה ליער השחור
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • טיסות ליער השחור

  אחד ממוקדי התיירות האטרקטיביים ביותר בגרמניה, ובאירופה כולה הוא היער השחור שמושך אליו תיירים מהעולם כולו. הוא ממוקם באיזור אסטרטגי וממנו ניתן להגיע למדינות אירופה השונות, כך שאנשים רבים ממשיכים לטייל גם בשוויץ ומדינות שכנות נוספות במסגרת הטיול ביער. 

  הוא נפרס על פני שטח עצום ובתוכו יש המון אגמים, מרכזי ספא טבעיים, אטרקציות לילדים ולמשפחה כולה והוא מהווה יעד אטרקטיבי גם לזוגות הצעירים.

  חברות תעופה רבות טסות ליער השחור, בין הישראליות אפשר למצוא את אל על ואת ישראייר. כמובן שגם חברות תעופה גרמניות מספקות טיסות ליער השחור ולצידן גם חברות תעופה רבות נוספות שמספקות טיסות שכר ומאפשרות לרכוש כרטיסים ברגע האחרון, ביניהם אפשר למצוא כרטיסים גם במחירים מוזלים. בנוסף, אפשר למצוא גם טיסות LOW COST  במסגרת הרפורמה שמתרחשת בשנים האחרונות, כך שלרשותכם עומדת האפשרות להשיג טיסה במחיר נמוך במיוחד. בשונה מהכרטיסים הרגילים, כשמדובר על טיסות LOW COST כמו למשל של איזי ג'ט, מחיר הכרטיס דווקא זול יותר ככל שמקדימים להזמינו.

  הטיסה ליער השחור היא לא ארוכה, אחרי הכל מדובר על אירופה, כך שלא תהיה בעיה להסתפק בתנאי נוחות מינימאליים במהלך הטיסה למי שירצה לחסוך עליה כסף.

  שדות התעופה המרכזיים של היער השחור נמצאים בערים הגדולות מסביבו, כך למשל באזל, מינכן, פרנקפורט ונוספות. בעונת התיירות ישנם שדות תעופה קטנים וקרובים יותר אל היער שנפתחים בהתאם לביקוש.

  יש טיסות ישירות המגיעות אל איזור היער, כמו כן עומדות לרשות המטיילים גם טיסות קונקשיין עם עצירה בדרך, זו כמובן דרך נוספת לחסוך כמה שקלים.

ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...