לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • להזמנת חופשה ביער השחור
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • מזג אוויר ביער השחור

  היער השחור הוא אולי מוקד התיירות האטרקטיבי ביותר בגרמני כולה. זה לא שאין מה לראות בגרמניה, אבל היער השחור, במיוחד למשפחות הוא מרחב עם אפשרויות בלתי מוגבלות. נתון חשוב ביותר, במיוחד כשיש ילדים בתמונה. גני שעשועים, פארקים למכביר, מרכזי ספא, חיי לילה ואין סוף אטרקציות מסוגים שונים לכל המשפחה. עולמות נופש מציעה מגוון טיולים משפחתיים לגרמניה במחירים ללא תחרות, למידע נוסף השאירו פרטים באתר. 

  כיאה לאירופה, החורף קר, גם ביער השחור, אבל זה לא הופך אותו לסגור לתיירים למשך כל העונה. למעשה, אם אתם רוצים להגיע בחודשים הקרירים יותר תהנו מכמה יתרונות לא מבוטלים, בניהם כמות קטנה של תיירים ומעט עומס, ובנוסף מחירים זולים יותר. בחודשים מרץ ואוקטובר עוד תוכלו לטיל ולהנות מהמרחבים, אבל החל מנובמבר ועד פרואר הטבע פשוט חוסם אותם.


  מזג אוויר אידאלי ביער השחור


  החודשים המומלצים להגיע בהם אל היער השחור הם אפריל, מאי וספטמבר אז מזג האוויר נעים ונח ועומס התיירים סביר ביותר. בחודשי יוני עד אוגוסט חם, יכול להיות אפילו חם מאד ויש המון תיירים, מה שיוצר עומס ותקיעות במקומות שונים.

  מזג האוויר ביער השחור, במיוחד בחודשי הקיץ עלול להיות מתעתע. במהלך היום חם, לעיתים חם מאוד, אבל בשעות הערב צינה יורדת אל הקעקע והטמפרטורה יכולה לצנוח באופן משמעותי. קחו את זה בחשבון כשאתם אורזים.

  חברת עולמות נופש מציעה לכם לסגור מגוון דילים לגרמניה במחירים שווים במיוחד, למידע נוסף צרו קשר
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...