לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • חבילות לברצלונה

  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה

  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  חפש נקה
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה
  • בחר תאריכים
   בחר תאריך יציאה
   בחר תאריך חזרה
   תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
   תאריך נבחר
   תאריכים לא פעילים  • חפש נקה
 • צור קשר - לחבילות נוספות
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:
 • הרשמו למבצעים ישירות למייל

  הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם


 • חופשה באתונה


  אתונה
  בירת יוון חגיגה ים תיכונית של טעמים צבעים וריחות  ובעלת היסטוריה עשירה וארוכת שנים מימי העת העתיקה ועד ימינו. אתונה מביאה  בפני המבקרים הרבים בה שלל אפשרויות לבילויים  רבים מבלים בה מספר ימים ומנצלים את מיקומה הנוח כדי להמשיך ולנפוש באיים ובאתרים האטרקטיביים שבסביבתה. האקרופוליס הפך להיות סמלה של העיר ושל תרבות יוון העתיקה והביקור בו בהחלט כדאי.

  חופשה באתונה

  יחד עם זאת, אתונה כעיר  מציעה למבקרים  בה עוד אתרים מעניינים כמו :
  כיכר סינטגמה ובית הפרלמנט, מולו מתבצעים חילופי המשמר הטקסיים; האיצטדיון האולימפי העתיק; הכפר האולימפי ועוד מוזיאונים. העיר הפכה להיות יעד תיירות מוביל בעקבות שדרוג התשתיות המשמעותי שעברה, לקראת המשחקים האולימפיים בשנת 2004 וכעת היא בהחלט  ידידותית נוחה ומעניינת מאוד.
   


  איזור האקרופוליס
  אקרופוליס - האקרופוליס הוא אחד מסמליה המוכרים ביותר של יוון העתיקה ששרד עד היום והפך לסמלה של יוון המודרנית- העיר העליונה. מוקפת חומה עליה נבנה המקדש במרכז העיר. האקרופוליס חולש על אתונה כבר מעל 2000 שנה כשהכניסה הראשית היא  - Dionysiou Areopagitou. על גבעת האקרופוליס נמצאים שרידי שלושה מקדשים, שני תיאטראות ומוזיאון. החשוב מכולם הוא הפרתנון(Parthenon), המיקדש לאלה אתנה, שעל שמה קרויה גם העיר. זהו אחד המבנים המפורסמים בעולם, ובנייתו החלה בשנת 447 לפני הספירה כשהוא הוקדש סופית בשנת 438 לפני הספירה. לאורך השנים שימש המקדש ככנסייה, מסגד ומחסן תחמושת ועוד..
  המקדש ל-Athena Nike עוד נמצא בכניסה למתחם הוקם בשנים 427-424 לפני הספירה לציון הניצחון על הפרסים. המקדש השלישי הוא בניין העמודים שלCaryatides שייחודו הוא פסלי הנשים המשמשים כעמודים.

  אקרופוליס  מומלץ לבקר במוזיאון במקום ובו מוצגים שנמצאו במקום ושחזורים של הפרתנון. התיאטראות המשמשים היום מקום לקונצרטים גדולים תחת כיפת השמיים .
   


  מאגורה לפרלמנט

  לרגלי האקרופוליס, העיר התחתונה של אתונה שהיוותה את מרכזה השוקק של העיר העת העתיקה שכדאי לטייל  בו במהלך הביקור בעיר. השוק הוא המקום בו התחיל המרכז הפוליטי
  הפוליטי העתיק של אתונה, ובו נוצרה הדמוקרטיה, כאן היו בתי הספר עם הפילוסופים הגדולים,. המבנה השמור ביותר באתר הוא -Hephaisteion שהוקם בין השנים 449 עד 440 לפני הספירה). במוזיאון וניתן לראות את הממצאים שנמצאו ברחבי המקום מאז שנות השלושים ועד היום. י


  איזור הפרלמנט
   הגנים הלאומים הצמודים לבניין הפרלמנט היו בעבר הגנים המלכותיים, משנת 1840 עד שנת 1973 אז עברו לרשות הממשלה. על אף שאיבדו מיופיים  לאורך השנים הם עדיין מהווים מפלט רגוע ושקט בעיר הסואנת. ברחבי הגנים ניתן למצוא פסיפסים ופסלים  רומייםשייצרו אומנים  ,גם  מוזיאון בוטני נמצא, גן חיות ומרכז התרבו תZappeion. הגנים נתחמים על ידי הרחובותEleftheriou Venizelou ,Irodou Attikou, Vasilissis Olgas ו- Vasilissis Amalias והם פתוחים עד השעות המאוחרות . 

  תחבורה: חשמלית מספר 1, 3, 5, 7, 8, 10, 13, 18
   
     חופשה באתונה
  ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

  אנא המתן...