לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • חולמים על טיול ביפן?
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • יפן אחד היעדים המדהימים לחופשה   נופים עוצרי נשימה, שילוב של חדש וישן, טוקיו חדשנית ותוססת מתחרה רק בניו יורק מצד אחד ומהצד השני העולם הישן עם מקדשים בכל פינה, טקסים ופסטיבלים, אנשים אדיבים ותרבותיים
  עד היום "פחדתם" מהמחירים היקרים והתרבות השונה, אבל, אנו נדאג לתת לכם מחירים אטרקטיביים והדרכה שתאפשר לכם לטייל באופן עצמאי ולהינות מחופשה שונה ומיוחדת.

  להלן הצעתנו וההמלצות עבור טיול עצמאי ביפן:
  1.      הטיול יתחיל בנחיתה באוסקה OSAKA, העיר השלישית בגודלה ביפן, מדרחוב דוטונברי תוסס וצבעוני מלא במסעדות וברים , תוכלו לבקר במוזיאון הלאומי לאומנות , באקווריום וכמובן להשקיף על העיר מלמעלה ממגד אומדה, לינה באוסקה

  2.      הירושימה HIROSHIMA - ב-6 לאוגוסט 1945 , לראשונה בתולדות האדם, התפוצצה בלב העיר הירושימה פצצת אטום !!! , נבקר בנקודת ה"0" , אשר מעליה הוטלה הפצצה. נבקר בפארק ההנצחה, בנין הכיפה, אש התמיד, אנדרטת הילדים, פעמון השלום. עם תום הביקורים בהירושימה נצא בנסיעה מזרחה, לעבר פוקויאמה, לביקור במוזיאון השואה היחיד באסיה, לינה בהירושימה או חזרה לאוסקה.

  3.      חצי יום לביקור בעיר הבירה הראשונה של יפן, נארהNARA . נבקר בגנים היפים בהם רועים איילים והמקדשים המתלווים אליהם, טודאיג'י מבנה העץ הגדול ביפן עם פסל הבודהה בגודל של 16 מ"ר, הנחשב לגדול בעולם, מקדשהשינטו קאסוגה המקושט באלפי פנסים, נמשיך לקיוטו שהייתה בירת יפן למעלה מ- 1000 שנים ונותרה מרכז תרבותי ורוחני חשוב גם ביפן של ימינו. רחובותיה עתיקים וציוריים ובהם מקדשים רבים. כאן נחשף למסורות של האומנויות היפניות. ניתן לבקר במקדש קיומיזו-דרה kyomizudera, אחד המקדשים היפים, המושך אליו עולים לרגל כבר למעלה מאלף שנים.בערב נטייל ברובע הגיישות, רובע גיון המיוחד והמסתורישם ניתן לאכול לבקר בבארים הרבים ולהתרשם מחיי הלילה.

  4.      קיוטו  KYOTO נבקר בטירת ניג'ו – ביתו של השוגון והגן היפני הסביבתי, מקדש הזהב   kinkakudji  קינקאקוג'י ליד האגם עם הגניםהציוריים שלו , מקדש הזן  ryoanjiריואנג'י המפורסם בגן האבנים, נבקר באריאשמה  וגן הבמבוקים , מקדש פושימי אינהרי בו נטפס בין אלפי השערים , מומלץ להגיע גם לשוק נישיקי הפתוח מהבוקר ועד שעה חמש בערב, באפריל חובה לבקר בפארק מארויאמה לחזות בפריחת הדובדבןMaruyama בערב ניתן לבקר באזור קראמשי איזור הבילויים אשר ליד הנהר, לינה בקיוטו
  (אם תרצו להאריך את הטיול יום נוסף בקיוטו מומלץ) .


  5.      נסיעה דרך האלפים היפניים עמוד השדרה של האי הונשו, לכיוון טקייאמה TAKAYAMAעיירה עתיקה בלב רכס הרי האלפים. שרשרת ההרים מתנשאת לגובה 3,500 מטרים, והיא מחלקת את יפן לשני אזורי אקלים שונים: החוף המערבי, מול ים יפן הסוער והגשום, והחוף המזרחי, הפסיפי, הנוח יותר למחיה. ההרים גבוהים וירוקים, נהרותיהם תלולים וזורמים בקניונים עמוקים. לאחר ההגעה לטאקיימה נסייר ברחוב קמיסאנומאצ'י הנקרא גם  סמאצ'י   (שלוש ערים) וזאת משום ששטחו כולל 3 ערים: קאמי-איצ'ינומאצ'יi, קאמי נינומאצ'י, וקאמי סאנומאצ'י. האזור ממוקם מצדו המזרחי של נהר מייאגאווה הזורם למרכז העיר. זו העיר בה שכן ארמון תחת שלטון השוגון לבית טוקוגאווה לפיכך בתים מסורתיים רבים נותרו ומאפשרים למבקר לחוש את האוירה של עיר סמוראית.נבקר במוזיאון Yatai Kankan בו מוצגות המרכבות העתיקות והציוריות לתהלוכה בפסטיבל של טאקייאמה, לינה: טאקיימה

  6.      ביקור בשוק הבוקר של טקאיימה Asaichi Market  , נמשיך בנסיעה נופית בלב האלפים היפנים ל בכפר שיראקוואגו (Shirakawago) ונכיר את בתי המגורים המסורתיים עם גג הקש המיוחד, המשך נסיעה לקאנאזוואה, נבקר בנומורה הנמצא ברובע הסמוראים שם נבקר בבית משפחת סמוראי שהשתמר, נראה איך חיו הסמוראים ונצפה בגן המקסים בחצר. נמשיך לרובע הגיישות עם בתי עץ עתיקים. ברובע זה נראה עבודות יד עם עלי זהב, התעשייה המפורסמת ביותר של העיר קנאזוואה, נחזור ברכבת ללינה בנגויה NAGOYA

  7.      את הבוקר נתחיל בנגויה בה ניתן לבקר בטירת נגויה מהמאה ה 17 ובגנים הבוטניים,  נמשיך להאקונה hakone, הסמוכה לשמורת האקונה-פוג'י ובה הר פוג'י, הגבוה בהרי יפן. עיירת הנופש האקונה שוכנת על שפת אגם אש, בתוך לוע ענק של הר געש, הפעילות הגעשית באזור מתבטאת במעיינות חמים רבים ובאזורים של "אדמה פעילה", שבהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. מומלץ לצאת לשיט באגם אשי ולבקר במקדש האקונה, ששער הכניסה שלו, גדול וכתום, ניצב בתוך מי האגם. לעלות ברכבל לתצפית מהר קומגטאקה  (מותנה במזג האויר ובתנועה בחגים), ולסייר במוזיאון הפתוח המרשים האוצר בתוכו מגוון רחב של אמנות מודרנית, ניתן לרכוש כרטיס ליום עד 3 ימים אשר כולל את כל הפעילויות בהאקונה, בלילה לינה בהאקונה.
  8.   טוקיו בירת יפן הגדולה בערי יפן היא המרכז התרבותיוהכלכלי, ממוקמת בחופו המזרחי של האיהונשו, עיר ללא הפסקה, בעלת גורדי שחקים, שלטי נאון זוהרים, נבקר במוזיאון אדו-טוקיו המרתק המתאר את ההיסטוריה של טוקיו, כולל אוסף מרשים של פריטי אומנות וממצאים היסטוריים וארכיאולוגיים, הממחישים את אווירת העיר בתקופות שונות. נטייל בשכונה הציורית אסאקוסה(Asakusa)  ומקדש סנסוג'י לאלת הרחמים אסאקוסה קאנון. נמשיך אל Akihabara, האזור האלקטרוני של טוקיו בו חנויות גדושות במוצרי האלקטרוניקה החדישים ביותר בערב נצא לבלות ברובע רופונגי   roppongiאו ברובע שינג'וקו Shinjuku.

  9.      השקמה מוקדמת לביקור בשוק הדגים צוקייTsukiji ,  לאחר מכן ביקור במקדש מיאיג'י, המקדש השינטואיסטי הגדול יותר ביפן. הוא ממוקם בלב פארק מייג'י, ברובע הארג'וקו (רובע הצעירים), בסופי שבוע מתקיימות במקדש חתונות הטקסים, נבקר באזור הרג'וקו
  (Harajuku)הצבעוני והתוסס ובשדרה היוקרתית אומוטה סנדו. נבקר ברובע גינזה היוקרתי "השדרה החמישית" ונטייל בין החנויות , אחריו נמשיך לרובע Shibuya  התוסס, כולל מעבר הכביש המפורסם, אזור הקניות והבילויים, מומלץ בערב לעלות לבר בלו ויסטו בקומה ה 40 ולהשקיף על טוקיו מלמעלה.


  ההצעה המפורטת היא תמצות של הטיול ליפן, בטוקיו עצמה ניתן להוסיף מספר ימים עם מבחר גדול מאוד של חוויות ומקומות שלא הוכנסו בתוכנית ביניהם האי המלכותי אודאיבה ODAIBA, רובע הסומו העולמי ריוג'וקו, אזור הקניות אונקו ועוד.

  ניתן להוסיף יום מקסים של נסיעה לניקו מטוקיו, למשפחות ניתן להוסיף את דיסנילנד טוקיו ומי שמעוניין בקצת יותר פעילות ספורטיבית אפשר להוסיף טיול אופניים בטוקיו או מסלול הליכה בטבע באזור טקאימה או נגויה.

  החבילה כוללת טיסות ליפן (לא קיימות טיסות ישירות) , חבילה של שבוע לרכבות בכל רחבי יפן JR , (לא כולל רכבות נוספות שאותן צריך לרכוש ביומיים הנוספים) לינה בבתי מלון מדרגת תיירות.

  -          ניתן כמובן לשדרג את בתי המלון  או להוסיף עצירה בהונג קונג או באירופה
  -          הזמן הטוב ביותר לטיול ביפן באביב – אפריל, מאי או בסתיו – אוקטובר , נובמבר

  מחיר החל מ 3750 דולר לאדם (חודשים דצמבר עד פברואר)
  המחיר כולל טיסה, לינות ביפן לכל הלילות ורכבת (לשבוע)
   
   
     
  מאכלים ייחודיים ליפן:
  כמובן שניתן למצוא סושי בכל פינה , אך יש עוד מאכלים רבים חלקם פחות ידועים:
  טקויאקי (כדורי תמנון מטוגנים), שאותו אפשר לנסות במיוחד באוסקה בטקויאקי, דוטונברי או בשוק
  אוקונומיאקי"צלו מה שתרצו" בתרגום חופשי, הוא תערובת מטוגנת על בסיס ביצים (כמו פנקייק) בשילוב ירקות, צלופח, תמנון, בייקון, שרימפס, בצל ירוק וגבינה.
  גיוזה – כיסונים ממולאים
  דפי אורז ממולאים – מנה המוגשת בליווי רוטב חמוץ-מתוק. דפי אורז ממולאים בסוגים רבים של ירקות, המבוססים על טכניקת בישול של אידוי.
   
  יקיטורי – שיפודי עוף צלויים המנצלים את המומחיות של היפנים בטכניקת הצלייה. נחשבים בריאים מאוד, וזאת תודות לשימוש בעוף דל שומן. מנגד, יש המעדיפים להכין את השיפודים עם בשר בקר או פילה.
   
  מרק ראמןמרק עם אטריות, נבטים, חזה עוף וביצה קשה. המאכל הלאומי, המשביע והזול של היפנים
   
  קובו ביף – בשר משובח שעשוי מפרות שעוברות פיטום מיוחד ומגודלות באזור היוגו
   
  היידה ביף – בשר בקר מעולה טחון המוכן בתוך עיגול בצק

  אנפאן: לחמנייה מתוקה ממולאת בממרח שעועית אדומות
   
   איטריות: קיימים סוגים רבים של איטריות כגון סובה (אפרפרות דקיקות), אודון (אטריות חיטה עבות),  ראמן (דקות וצהובות), צ'מפון (צהובות בעובי בינוני)
   
  עוגת גבינה יפנית – מנה בולטת בעיקר על רקע המנות העיקריות של המטבח היפני. מבוססת על קמח חיטה לבן בהיר, סוכר וחמאה.
   
  ניתן למצוא מאכלים צמחוניים לרוב, במיוחד המבוססים על איטריות , ביצים וירקות.
    
  לאוכלים כשר, יש מעט מסעדות כשרות במיוחד באזור של טוקיו.
   
  שתייה יפנית כולל סאקה – משקה אורז אלכוהולי, היביקי – ויסקי יפני איכותי וכמובן תה כאשר התה המוביל הינו התה הירוק שיש לו דרך שתייה מיוחדת והטענה היא שהוא בריא מאוד במיוחד לסובלים מלחץ דם גבוה.


   
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...