לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • שלושת הגדולים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה: • מגוון פארקים באירופה


  טיול לאירופה עם ילדים מחייב שילוב של אטרקציות כאשר המובילים שבהם הם פארקי השעשועים באירופה. אלא שלא רק הילדים נהנים מהפארקים המרשימים וגם בטיולים המיועדים למבוגרים כדאי ורצוי להקדיש לפחות יום אחד לביקור בפארקים המרשימים של אירופה. חבילות לפארק אירופההן בין הפופולאריות שבחבילות הנופש למשפחות עם ילדים וכוללות חופשה משפחתית קסומה באחד משכיות החמדה של הטבע בעולם היער השחור. גם פארק יורודיסני שבפריז מוסיף לשמור על מעמדו כפארק שעשועים מוביל באירופה. בנוסף לשניים האלה נבחן מספר פארקים נוספים ברחבי אירופה ובעולם שמספקים חוויה אטרקטיבית ומהנה:

  • פארק אלפמאר בשווייץ: בסמוך לאגם ציריך הקסום שוכן לו פארק מים מקורה עצום בגודלו המציע שפע של אטרקציות בעיצוב נוף טרופי טבעי, המעניקים למבקרים תחושה של בילוי בטבע. בריכות שחייה ענקיות בטמפרטורות מים שונות, מגלשות אבובים, מגלשות אקסטרים, מתקן טורנדו אתגרי ומלהיב ומתקנים נוספים, אשר משולבים כולם עם תאורת מים מרשימה המאפשרת את הבילוי גם בשעות הערב החשוכות. הפארק מתאים לבילוי גם בעונות החורף בזכות הקירוי והחימום שבו ומעניק חוויה בלתי נשכחת למבוגרים ולילדים כאחד.
    
  • פארק אסטריקס- פריז: פארק אסטריקס למעשה לא נמצא בפריז עצמה אלא בסמיכות לה, ואינו נועד להוות תחרות לפארק יורודיסני המוכר והאהוב, אולם למשפחות המבלות בעיר למספר ימים ומבקשות לשלב אטרקציה נוספת בהחלט מדובר בפארק מומלץ. אסטריקס הוא לוחם ציורי משופם שנולד בין דפי הקומיקס הצרפתיים בשנות החמישים, אולם גם מי שלא מכיר את הדמות ייהנה מפארק שעשועים ענק ומלא באטרקציות המחולק לעולמות נושאים דוגמת עולם האימפריה הרומית, עולם יוון העתיקה, עולם הוויקינגים, עולם מסע בזמן ועולמות יצירתיים נוספים. הפארק מציע שילוב בין אטרקציות רטובות ליבשות, רכבות הרים אימתניות לבעלי חוסן נפשי ומתחמים לילדים צעירים. נוסף לזאת ניתן לצפות במקום במופעי בידור מתחלפים ומשעשעים.

    
  • פארק מנואל אנטוניו - קוסטה ריקה – המקום טומן בחובו המון טבע פראי ונוגע, וגם הפארקים המרשימים של קוסטה ריקה מחברים את המבקרים לטבע המקומי. פארק מנואל אנטוניו הוא פארק קטן יחסית המשתרע בסך הכל על פני שישה עשר קילומטרים רבועים אולם נחשב לפנינת חן טרופית ומקסימה שאין להחמיץ. בטיול רגלי בפארק תפגשו עשרות מינים של חיות וחובבי הציפורים יזהו מעל מאתיים מינים המתעופפים מעליו ושוכנים בין ענפי העצים שבפארק. החיות השונות בניהם קופים המקפצים בין עצי הקוקוס ועצלנים מקומיים התלויים עליהם רגילים למאות מבקרים בפארק מדי יום ומקיימים אתם מערכת יחסים של שלום וידידות.

    
  • לגולנד- בריטניה: מי אמר שלגו מיועד לילדים בלבד? הסיכון המהותי בביקור בפארק הבנוי כולו מאבני לגו בהשראות שונות, הוא שבשובכם תמצאו את עצמכם מכורים לבנייה באבנים הקטנות ומנסים לשחזר את המבנים המדליקים הבנויים ממיליונים של חלקיקי לגו קטנים. לא לילדים בלבד.
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...