לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • שלושת הגדולים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה: • טיול משפחות לכפר נופש בהולנד


  הנופים הציוריים של הולנד בהם טובלים בתים מקומיים במרחבים של טבע ירוק ומוקפים באטרקציות, אגמים, מעיינות ומסלולים מרהיבים, מושכים את המטיילים הישראלים הבוחרים בהולנד כיעד מועדף לטיולי משפחות. כפרי נופש בהולנד מציעים רמת אירוח גבוהה, שירותים שאינם נופלים מאלו של מלונות היוקרה, וזאת לצד תחושת הביתיות והמרחב הנובעים מהמיקום הייחודי להם. מדובר בתצורת אירוח המותאמת במיוחד למשפחות וזאת בשל יחידות האירוח המרווחות המאפשרות למשפחה להתגורר יחדיו וליהנות משטחים משותפים דוגמת מרפסת ו/או חצר, מתקני ספא דוגמת חדר סאונה, ג'קוזי ובריכת שחייה ומספר חדרי שינה שיאפשרו גם פרטיות ומרחב אישי. כפרי נופש בהולנד מציעים יחידות אירוח רבות בניהן וילות מרווחות ומפוארות, צימרים, בקתות ודירות. חשוב לדעת כי הרמה והסטנדרטים משתנים בין מקומות האירוח ולערוך בדיקה מקדימה אודות המקום, יחידת האירוח והסביבה.

  אטרקציות בהולנד


  הולנד עשירה באטרקציות המתאימות לילדים בגילאים שונים וסוחפות גם את הוריהם לימים גדושים בפעילות ומלאים בהנאה. בבחירת כפר נופש בהולנד חשוב לתכנן מראש את האטרקציות ביחס למיקום הכפר והמרחקים ולהותיר די זמן לבילוי משפחתי בכפר וביחידת האירוח עצמה אשר מהווים פלח משמעותי בחוויה. כפר נופש בהולנד אינו רק פתרון למגורים בעת החופשה וחשוב לתכנן נכון את הזמן על מנת ליהנות מיתרונותיו. כפרי הנופש עתירי ניסיון באירוח תיירים מרחבי העולם ומשפחות עם ילדים בפרט ומציעים שלל של אטרקציות ופעילויות הנמצאים כולם בטווח הקרוב, ללא צורך בנסיעה ובזמינות מלאה למבקרים. נכון יהיה לחלק את הזמן בין נסיעות לאטרקציות וטיולים אל מחוץ לכפר ולהותיר די זמן לבילוי המשפחתי בתוכו.

  שהייה בחוות המרוחקות ובכפרי הנופש מצריכה פתרון תחבורה, והפתרון הנוח והפופולארי ביותר הוא השכרת רכב. ניתן לרכוש חבילות נופש מלאות הכוללות את הטיסות, אירוח בכפר הנופש והשכרת הרכב וניתן לעשות זאת בנפרד. רכישה נפרדת של חלקי החופשה עשויה לעלות מעט פחות, אולם מיועדת בעיקר למי שמכיר היטב את האזור, שולט באנגלית ופנוי לעשיית שיעורי הבית על מנת להבטיח חופשה מושלמת. יש לאמוד את המרחקים בין כפר הנופש לאטרקציות, להבין את העלויות הנוספות העשויות להתלוות ולהשפיע על מחיר החופשה ולהתאים את מועדי הטיסות למועדי האירוח וקבלת והשבת הרכב.


  חופשה משפחתית בכפר נופש בהולנד


  לא לחינם כפרי הנופש בהולנד מותאמים יותר לחופשות משפחתיות ופחות לחופשות ירח דבש וזוגות. הווילות בכפרי הנופש גדולות ומתומחרות כיחידה אחת ללא קשר לכמות השוהים בהן, פתרון שאינו כלכלי לזוגות הזקוקים לחדר שינה אחד בסך הכל. כמו כן מדובר בכפרים מלאים באטרקציות ופעילויות אשר מושכים אליהם משפחות עם ילדים, המולה ושמחת חיים, אשר זוגות המבקשים פרטיות יבקשו להימנע ממנה. עבור זוגות אלו מומלצות החוות המקומיות לאלו שמבקשים חופשה מבודדת בטבע או מלונות מפנקים במרכזי הערים למבקשים טיול אורבני יותר. בעבור משפחות עם ילדים מדובר בפתרון מצוין ונוח הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט החווייתי. ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...