לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • שלושת הגדולים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה: • מידע על סקי בשוויץ
   

  עבור רבים, שוויץ היא בירת הסקי העולמית. כשמדברים על חופשות סקי בשוויץ אי אפשר שלא להזכיר את נופי האלפים עוצרי הנשימה ואת אתרי הסקי המרהיבים. המדרונות התלולים של האלפיים השוויצריים קנו לעצמם שם שאין לו מתחרים בעולם הגולשים המושבעים. יש לא מעט אנשים שחוזרים לחופשות סקי בשוויץ שנה אחר שנה ואף מוכנים לפתוח את הארנק ולשלם סכומי כסף גדולים מאוד על החוויה. חופשות סקי בשוויץ מומלצות בעיקר למי שמחפש גלישה באווירה אותנטית ופחות ממוסחרת. המחירים לחופשות מהסוג הזה יקרים יותר מחופשות במדינות שכנות, אבל אין ספק שהתמורה משתלמת. חופשות סקי בשוויץ מבטיחות לגולשים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר גם מבחינת אירוח וגם מבחינת אתרי הגלישה האיכותיים והידידותיים. 
  פסטורליות בכל מחיר
  בשוויץ ישנם מספר אתרים יוקרתיים ולכן גם יקרים יותר, כדוגמת סנט מוריץ, וורביה וצרמט. מומלץ להגיע אליהם רק במידה ויש לכם את התקציב המתאים. לבעלי תקציב נמוך יותר מומלץ לשקול סקי באוסטריה לכל המשפחה. בעיירות ובכפרים בשוויץ מקפידים מאוד לשמור על איכות הסביבה והפסטורליות, כך שלא תמצאו שם מבני בטון כעורים או רעש חריג. חלק ניכר מהכפרים אוסרים על כניסת מכוניות, כך שניתן לחנות מחוץ לכפר או להגיע ברכבת.
   

  אתרי סקי בשוויץ
   

  מתלבטים בין האתרים השונים? הנה כמה אתרים בולטים ומומלצים: אתר הסקי פורט דו סוליי למשל, הוא הגדול ביותר בשוויץ ואחד משני הגדולים בעולם כולו. הוא מאגד בתוכו 14 אתרי סקי, משני צדי הגבול הצרפתי-שוויצרי. אפשרות אטרקטיבית נוספת: אתר הסקי צרמט, עיירת סקי מרהיבה למרגלות פסגת מטרהורן עם המראה החרוט, שאתם אולי מכירים מאריזת השוקולד של טובלרון. אתר הסקי מציע מסלולים באורך של 185 ק"מ ומבטיח את עונת הגלישה הארוכה ביותר בשוויץ – מסוף נובמבר ועד תחילת מאי. 
   
  מחפשים בתי עץ עתיקים, מיוחדים ויפים במיוחד? אתר הסקי צינאל הוא אפשרות נהדרת עבורכם. הכפר האותנטי נמצא בחלקו העליון של עמק Anniviers. מדובר באתר סקי קטן יחסית המאגד בתוכו רק 70 ק"מ של מסלולים, אבל ניתן לרכוש פס סקי לכל חמשת אתרי הסקי של העמק, המציעים יחד מסלולים באורך של 220 ק"מ, עם גובה מקסימלי של 3,000 מטר. אתר פופולארי נוסף, ממוקם בקראן מונטנה, והוא למעשה מורכב מארבעה אתרים, כאשר קראן ומונטנה הם הגדולים שבהם. באתר 160 ק"מ של מסלולי גלישה וגובהו מתנשא ל-3,000 מטרים. האתר מתאים בעיקר למתחילים ולרמת ביניים.

   
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...