לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • שלושת הגדולים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • המלצות וטיפים לפארק אירופה

  לארצות הברית יש את 6 flags ודיסני וורלד, לצרפת יש את דיסנילנד, ולגרמניה יש את פארק אירופה, או בשמו הלועזי "יורו פארק", הפארק האדיר בממדיו, משלב תרבויות ומתחמים ממדינות אירופה, ושוכן ביער השחור.
  פארק אירופה מלא הפתעות לגדולים ולקטנים, ועם הכנה מראש, ניתן ליהנות ממנו אפילו יותר ובמחיר אטרקטיבי. 
  המלצות ועצות, במאמר הבא.
   

  פתיח

  חברות הנסיעות מתחרות ביניהן על הלקוח, שיזמין דרכם, ולכן הרשת מלאה במגוון דילים ליער השחור.
  היער השחור עם ילדים הוא טיול משפחות כייפי וקליל, המאפשר שילוב של אירופה הקלאסית עם אטרקציות מהנות ויצירתיות. 
   

  תמיד טוב לבקר באתר הבית 

  טרם היציאה מהארץ, ועוד בשלב הזמנת הכרטיסים בקרו באתר הבית של פארק אירופה ורכשו כרטיס מוזל, הזמנת כרטיס כניסה מראש, תחסוך זמן יקר בקופות הראשיות בפארק. המחיר לילד מעל גיל 4 נע בסביבות ה40 יורו, מחיר מבוגר כבר נושק לכיוון ה50 יורו. מבוגרים מעל גיל 60 ואנשים המוגבלים בתנועתם, זכאים להנחה עם הצגת תעודה מתאימה. 
  תוכלו להתעדכן במגוון המתקנים, ההופעות ושעות הפתיחה (פארק אירופה פתוח בין השעות 11:00-19:00 בערך, אולם שעות הפתיחה אינן קבועות ומשתנות מעונה לעונה. יש לציין, שביקור בעונת החורף, מוזיל את המחיר בכמה עשרות אחוזים. בכל מקרה, מומלץ לרכוש כרטיס משולב לפארק אירופה וליער השחור אשר מוזיל את העלויות באופן משמעותי.
   

  לינה

  פארקי שעשועים ברחבי העולם הם מגנט לתיירות רחבה, וכמו כל הפארקים, גם בפארק אירופה ניתן למצוא מלונות ברמות שונות מסביבו. 
  אולם בעיירה רוסט, הסמוכה לפארק ניתן למצוא צימרים במגוון גדלים ורמות מחיר, הרבה יותר אטרקטיביים, שמעניקים חוויה אותנטית וציורית.
   

  תחבורה 

  ההגעה לפארק מתבצעת עם רכב, מדובר בחוויה בפני עצמה, מומלץ עד מאוד לשלם את החניה מראש, עוד בכניסה לפארק, וזאת כדי למנוע את ההמתנה בתור למכונות הכרטוס, כאשר הילדים כבר עייפים ורעבים.
   

  תזמון


  כמה טוב להגיע לפארק השעשועים הגדול באירופה ולגלות, שכמעט אין תור במתקנים. בימי ראשון בפארק כמעט ריק, וזהו זמן טוב ליהנות מכל מה שיש לו להציע. 
   

  מההתחלה לסוף  

  הרכבת הפנימית בפארק מהווה מעין שאטל מתחילתו ועד סופו, על מנת ליהנות ממתקנים פנויים התקדמו בסדר הפוך- מהמתקנים הקרובים לכניסה ועד המתקנים בסופו.
   

  התעדכנו בזמן אמת

  פארק אירופה מפעיל אפליקציה Europe park guide, היא מתזמנת את זמני ההמתנה למתקנים, מעדכנת את המופעים, שעות הפתיחה, ומסייעת בלוגיסטיקה. התקינו אותה על הטלפונים, ותיכנו מיכולת ניהול היום שלך באופן מיטבי.
   

  משך השהות בפארק

  התשובה הנכונה רלוונטית, כאשר לוקחים בחשבון את גיל הילדים (פעוטות ימצו את הפארק לאחר יום אחד) ואת כמות המתקנים, אשר רוצים להתנסות בהם. ההמלצה היא לנסות להגיע ליומיים, אבל גם יום אחד אמור להספיק. 
  חפשו את העסקאות המנצחות, וצאו לטיול מהנה בחיר המשפחה!

   
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...