לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • שלושת הגדולים
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • טיפים לביקור ביורודיסני

  אחרי לא מעט דילמות ומחשבות החלטתם שאתם רוצים לצאת לחופשה עם הילדים וחשוב לכם לכלול בנופש הקרוב גם ביקור ביורודיסני? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא ההורים היחידים שעושים זאת. למעשה לבלות עם הילדים בפארקים הכי שווים שיש בעולם זו חוויה בלתי נשכחת, אז למה אתם מחכים? מה שכן, חשוב לדעת שבין אם אתם חושבים לקנות חבילות ליורודיסני ובין אם אתם חושבים על פארק אפטלינג או על מקומות אחרים, כדאי יהיה לתכנן את הביקור שלכם מראש. הניסיון מוכיח שככל שההורים מגיעים יותר מוכנים לחוויה הזאת, הרי שהתוצאה הסופית עוד יותר מהנה, אז למה שלא תתחילו לדבר את הביקור שלכם כבר עכשיו? 
   

  מה צריכה לכלול ההכנה מראש? 
   

  בבואנו לדבר על טיפים שונים עבור ביקור ביורודיסני או במקום כמו פארק אירופה, אנחנו רואים שיש לא מעט פרטים שכדאי לקחת בחשבון, כמו לדוגמה: 
  1. עדיף לקנות את כרטיסי הכניסה מראש, כי למה שתבזבזו זמן יקר בהמתנה בקופות? 
  2. הגיעו כחצי שעה לפני פתיחת שערי הפארק כי חבל יהיה לעמוד בתורים ארוכים בכניסה למתחם. 
  3. בדקו האם יש מבצעים מיוחדים שיוכלו להוזיל את הבילוי המשפחתי שלכם במקום. 
  4. בין אם אתם חושבים על חבילות ליורודיסני ובין אם מדובר על כל פארק אירופה אחר, כדאי יהיה ליידע את הילדים לגבי החוויה שהם עומדים לעבור. כך הם יוכלו להתכונן לעניין, להתרגש ממנו גם להכין את עצמם לתורים לא פשוטים. 
  5. חשבו מראש איזה מתקנים הייתם רוצים לראות. קשה מאוד להצליח לראות ביום אחד את כל המתקנים בפארקים הללו ולכן עדיף לחשוב על הדברים מראש. הורידו מהאינטרנט מפה של הפארק שאליו אתם נוסעים וכך תוכלו להבין טוב יותר איפה נמצאים כל המתקנים ובאיזה מהם הכי כדאי לבקר.
   

  איך מוזילים בילוי כזה? 
   

  כפי שהוזכר לעיל, אם חשוב לכם לנסות להוזיל את הבילוי הזה כמה שרק אפשר, כדאי יהיה לבדוק האם קניית כרטיסים מראש מזכה אתכם בהנחה. בנוסף לכך, כולם יודעים לומר שחלק משמעותי מהעלויות בימי בילוי כאלה זה האוכל, שכן אין הרבה אפשרויות בתחום. עם זאת, במידה וחשוב לכם שהילדים יאכלו בריא ואם אתם גם רוצים לא להוציא על העניין הזה יותר מידי כסף, אז למה שלא תגיעו עם אוכל מוכן? תוכלו להכין סנדוויצ'ים מבעוד מועד ולהביא איתכם גם שתייה, מה שיחסוך לכם עלויות במהלך הביקור עצמו ביורודיסני. אם חשוב לכם לנסות למקסם את החוויה שלכם במקום, בהחלט כדאי לחשוב גם על לינה בפארק עצמו. בצורה כזאת תוכלו לחוות גם את הלילה במקום ואפילו את האפשרות של ביקור בעוד ועוד מתקנים, אז למה לא? אין ספק שתחזרו עם טעם של עוד אחרי יום בילוי שכזה ואתם תראו שלא תתחרטו על כך. 
   
    
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...