לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 • טיסות


  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  ת. חזרה:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  טיסה 1
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 2
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 3
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 4
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 5
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 6
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  מבוגר(18-65) פנסיונר(+65) צעיר(12-18) ילד(2-12) תינוק(0-2)
  מחלקה:
  חברות תעופה:
  אפשרויות חיפוש סגור אפשרויות חיפוש
  חפש
 • צור קשר - טיסה לברצלונה
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:
 • טיסות לברצלונה

 • טיסה זולה לברצלונה? זה כבר לא בשמיים

  ברצלונה אחת מהמדינות הרומנטיות והציוריות בעלות הרחובות הקטנים והשקטים מסעדות ביתיות ואווירה כפרית היא יעד ביקור נפוץ בקרב תיירים רבים והתגלתה בקרב הישראלים ממש לא מזמן, טיסות זולות לברצלונה מאפשרות לרבים מן התיירים לטוס לחופשה ולקחת את אותה האתנחתא ללא נקיפות מצפון. טיסות לברצלונה גם בתקופת הקיץ ובמיוחד בעונת החורף ניתן למצוא טיסות זולות לברצלונה במחירים המתאימים לכל כיס.

  כל אחד מאיתנו זקוק לאתנחתא ושינוי אווירה, טבע ואוויר טרי, שאיפה של אוויר חדש והתרחקות ולו הקצרה ביותר מהשגרה האינטנסיבית. טיסות בימינו יוצרות קושי יותר מהטיסה עצמה, יחד עם זאת ניתן למצוא אפשרויות לטיסות מוזלות להגעה ליעדים הללו ואחרים.

  שוכנת על גדות הים התיכון, בחוף הצפון-מזרחי של חצי האי האיברי - היא העיר השנייה בספרד, הן בגדלה והן במספר תושביה. אוכלוסיית העיר מגיעה לכדי מליון וחצי תושבים בעיר עצמה, ומעל לארבעה מליון תושבים במטרופולין כולו - הכולל ערים מגוונות ורבות פנים.ברצלונה היא עיר ים תיכונית טיפוסית, לא רק בשל מיקומה הגיאוגרפי, אלא גם, ומעל הכל, בשל ההיסטוריה, המסורת וההשפעות התרבותיות הניכרות בה.

  ברצלונה היא גם בירת חבל קטלוניה, אחת מ 17 קהילות אוטונומיות המתקיימות יחדיו בספרד. שתי שפות רשמיות מדוברות בה: קטאלאנית, אותה מדברים בעיקר תושבי החבל, וספרדית קאסטילית שהיא השפה הרשמית במדינה. ההיסטוריה המתועדת של העיר מתחילה עוד במאה השנייה לפנה"ס, כאשר על אדמתה נוסדה מושבה רומית. בעת החדשה, במחצית השנייה של המאה ה ,19 חוותה ברצלונה תחייה כלכלית וצמיחה מדהימה בשנות התיעוש. היריד העולמי שאירחה ב 1888 סימל את הישגיה באותה עת. התרבות והאומנויות פרחו בברצלונה ובכל קטלוניה. המבקר
  שאינו מכיר את ההיסטוריה שלה עשוי להיות מופתע מכך שעיר מודרנית ונועזת כזו משמרת את המרכז הגותי ההיסטורי שלה כמעט בשלמותו. קיים ניגוד מוזר בין מבוך הרחובות הצרים, לבין מערך דמוי רשת של ה ,Eixampleהפרוייקט של תכנון ה"רחבה" העירונית שהתבצע בסוף המאה ה .19 בשכנות לצמיחה המודרנית, ניתן לראות גם מרכז מופלא שבו הרכיב הדקורטיבי הבולט ביותר הוא ארובה, הד למפעלים  הישנים שפעלו כאן בעבר.

   

  אתרים שאסור לפספס בברצלונה

   
  Guellפארק
  מוזיאון פיקאסו
  Parc de la Ciutadella
  Montserrat
  המוזיאון לאומנות מודרנית
  Parc del Laberint
  Parc Joan Miro
  מעצבי אופנה
  לה רמבלה
  מונטג'ואיק

   
  ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

  אנא המתן...