לעדכונים חמים והטבות מיוחדות הכנס את כתובת האימייל שלך
לפרטים והזמנות 073-2575705
 •  
  לשאלות 
  נוספות בקשר לטיול לסרי לנקה אתם מוזמנים למלא את טופס צור קשר ונציג של עולמות נופש יחזור אליכם ב-24 שעות הקרובות?

 • צור קשר
  שם פרטי :
  שם משפחה :
  נושא :
  הודעה:
  מייל:
  טלפון:
  • אני מעדיף פניה:


 • טיסות


  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  יציאה מ:
  נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  ת. חזרה:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  טיסה 1
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 2
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 3
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 4
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 5
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  טיסה 6
  יציאה מ: נחיתה ב:
  ת. יציאה:
  מבוגר(18-65) פנסיונר(+65) צעיר(12-18) ילד(2-12) תינוק(0-2)
  מחלקה:
  חברות תעופה:
  אפשרויות חיפוש סגור אפשרויות חיפוש
  חפש


 • טיול לסרי לנקה - טיולים ונופש ונוסע העצמאי

  להלן מספר אופציות מומלצות

  לחופשה טרופים במיוחד בסרילנקה

  טיול לסרי לנקה  יש לגלול מטה לכל ההצעות
  _______________________________________________________________

 • סרי לנקה  - הטיול לנוסע העצמאי 

  חופשה בסרי לנקה
   
   9  ימים  סרי לנקה– אי מרתק

   ספארי ומפגש עם עולם החי – פילים, קופים, נמרים, תנינים. יערות הגשם, מפלים, שדות התה, ותבלינים, ערים עתיקות ומקדשים, חופים לבנים ומי טורקיז.

  יום 1   תל אביב – סרי לנקה
  מנתב"ג נצא בטיסה (דרך יעד ביניים) אל סרי לנקה.
  יום 2  קולומבו – משולש התרבות (מקדש הסלע)
  הגעה מוקדמת בבוקר ואנו כבר בדרכנו אל בית המלון במשולש התרבות. לאחר התארגנות נצא לבקר בדמבולה – מקדש הסלע שנבנה במאה הראשונה לפני הספירה. אתר מורשת עולמית, ובו מקדשי המערה המרשימים ביותר של סרי לנקה. מתחם של חמש מערות, מעל 2000 מ"ר של קירות ותקרות צבועים. 150 תמונות של בודהא ודמות אדירה של בודהה חצובה בסלע.
  ארוחת ערב ולינה במשולש התרבות.
  יום 3  משולש התרבות  (סלע הענק סיגריה ופולונארואה השמורה)
  הבוקר נצא לטיפוס משפחתי ממושך אל סלע סיגיריה,  מבצר ואתר מורשת עולמית, שנבנה על ידי המלך לפני 1500 שנים. המצודה בעלת יופי בלתי רגיל מטפסת  200 מטרים מעל הג 'ונגל. נראה גם את הפרסקו הנודע של "העלמות" בכיס מוגן סלע.  אחר הצהרים נצא אל  פולונארואה, עיר הבירה השנייה של סרי לנקה במאות ה -11 וה -12, וגם אתר מורשת עולמית ברשימת אונסק"ו. נבקר בחורבות הארמון המלכותי, נראה את פסלי בודהה המרהיבים – "בקומה זקופה",  בישיבה" ו"שכיבה" חקוקים בסלע, האגם שנוצר על ידי המלך, מקדש שיווה ושרידי מקדש השן  ונטייל בעיר העתיקה. חזרה למלון וארוחת ערב.
  יום 4  משולש התרבות –קאנדי ( באטיק ותבלינים )
  עם בוקר נמשיך אל המעוז האחרון של מלכי סרי לנקה. "קאנדי" השם מעלה חזיונות של הדר הפאר. אגדות רבות, מסורות ופולקלור.  אגם קאנדי נוצר על ידי המלך האחרון והעיר מוכרת כאתר מורשת עולמית. נעצור בדרך בכדי לראות מקדש הינדי צבעוני ומרהיב ולביקור במפעל באטיק ונבקר בגן התבלינים לראות וללמוד על תבלינים שונים, תהליך הגידול, הייצור והשימושים השונים.
  נסייר בקאנדי ונבקר במרכז אומנויות ומוזיאון אבני החן בהם מתמחה ארץ זאת. בערב נצא אל מקדש  השן, ואחריו נהנה ממופע ריקודים תרבותי מקומי. ארוחת ערב לינה  בקאנדי.
   יום 5  קאנדי (בית היתומים לפילים, הגנים המלכותיים)
  נבקר בבית היתומים לפילים, שהוקם בשנת 1975, והחל עם 7 פילים . המקום הפך עד מהרה למרכז שימור וכיום חלק מיתומים אלה זכו ליהנות ולראות את נכדיהם שנולדו באותו מקום..  נחזור לקאנדי לביקור בגן הבוטני המלכותי, הענק והנהדר, סיור מרהיב. חזרה למלון וארוחת ערב.
  יום 6  קאנדי  (נופי ההר ומפעל תה )   - נווארה אלייה
  לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל נווארה אלייה, הידועה בשם "אנגליה הקטנה". הנסיעה בנופים מרהיבים  - הרים מכוסים שיחי תה ומפלי מים מדורגים. נבקר במפעל מטע התה לסיור בו נלמד את תהליך הייצור במלואו . נמשיך לסיור בעיר נווארה אלייה ובה מבנים מהתקופה הקולוניאלית ובזאר ססגוני. ארוחת ערב ולינה במלון בנווארה אלייה.
  יום 7   נווארה אלייה –שמורת יאלה ( ספארי ג'יפים)
  נמשיך דרומה ונרד בדרכי ההר אל מישור החוף הדרומי. בדרכנו נראה את המפל המפורסם רוואנה אלה. אחר הצהרים נצא לספארי שמורת הטבע הגדולה ביותר בארץ זאת - יאלה. כאן בנוף הסלעים, צמחיית הבתה ומפרצי הים, מצויים פילי הבר, הבאפלו, חזירי בר, נמרים, דובים, איילים וקרוקודילים, קופים, טווסים, ארנבות וגיריות. כמו כן מקננים פה מאות מיני בעלי כנף בדרך נדידתם. ארוחת ערב ולינה במלון באיזור יאלה.
   יום 8   שמורת יאלה -  החוף המערבי - קולומובו
  פנינו אל דרום המערב, אל טנגלה ומטארה. בדרכנו נעצור לראות את תופעת הטבע המוזרה של "חור הנשיפה" במפגש המצוק עם הים. נראה גם את הדייגים הישובים על מוטות בים. נסייר במצודה העתיקה, ההולנדית, של גאלה ונשוט בסירות עם קרקעית זכוכית בכדי לראות את השוניות. נבקר גם בבית הגידול לצבי ים.  המשך לארוחת ערב ולינה בסמוך לשדה התעופה של קולומבו.  
  יום 9   קולומבו – תל אביב
  תם טיולנו. העברה  מוקדמת לשדה התעופה וטיסה ארצה (דרך יעד ביניים). הגעה בו ביום.
   
    ** ישנם גם מסלולים בהם יומיים אחרונים נופש במלדיביים ומסלול משתנה בהתאם.

  מחיר לאדם בחדר זוגי שהייה על בסיס חצי פנסיון:

  דצמבר  $2145
  ינואר    $2295
  פברואר $2395
  אפריל   $2495
  יולי       $1995
  אוגוסט  $2195

  המחיר כולל:
  • טיסה לסרי לנקה \ מלדיביים
  • לינה בבתי מלון  ברמת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים
  • ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי " מדי יום .
  • ארוחת ערב מדי יום.
  • דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול
  • רכב פרטי ממוזג ונהג / מדריך דובר אנגלית 
  • מסי נמל בארץ ובחו"ל ותוספות דלק
   המחיר אינו כולל
  • הוצאות אישיות
  • אשרת כניסה לסרי לנקה   (ניתן להזמינה ישירות באתר האינטרנט הממשלתי בעלות 35$)
   לעניין חיסונים: נא פנו ללישכת הבריאות המחוזית
   
 •  ____________________________________________________________

  טיול לנוסע העצמאי

  סרילנקה במיטבה - 8 ימים 7 לילות

  טיולים לסרי לנקה

  מסלול הטיול

  יום 1:
  עם הנחיתה בשדה התעופה הבין לאומי Bandaranaikeתפגשו את המדריך אשר ילווה אתכם במהלך הטיול.
  תתחילו בנסיעה צפונה לכיוון משולש התרבות של האי, בדרך תבקרו בשוק הדגים של העיירה Negombo, זהו שוק הדגים השני בגודלו באי, ניתן לצפות בדייגים החוזרים מהים עם השלל שאותו תפסו בלילה ומכירת הדגים לסוחרים, משם תמשיכו לבית היתומים לפילים ב- Pinnawela, ישנם רק מעט בתי יתומים לפילים בעולם. Pinnawelaהוא מהגדולים בעולם והמפורסם בניהם. נפתח בשנת 1975 על מנת לדאוג ולהגן על גורי הפילים הרבים שנמצאו בג'ונגל ללא אימותיהם. פעילויות היום יום של המרכז כוללות הנקה מבקבוקים ורחצה של הפילים בנהר על ידי הצוות המקומי ובשיתוף עם המבקרים באתר.
  בשעות הצהרים נגיע לבית המלון, לאחר מנוחה קצרה תצאו לספארי רכיבה על פילים, חוויה מיוחדת הכוללת תצפית מדהימה על הטבע וחיות הבר הרבות.
  לינה בבית מלון ב- Sigiriya.
   
  יום 2:
  לאחר ארוחת הבוקר תצאו לביקור בכפר מקומי ותחוו את חיי המקומיים בסרי לנקה.
  הטיול יכלול נסיעה ברכב טוק-טוק מקומי, נסיעה בעגלה רתומה לשוורים, תתארחו בבית מקומי לשתיית תה, בישול ארוחת צהרים מקומית הכוללת אורז ותבשילי קארי שונים ונסיים בשייט על האגם בסירת קאטמארן הנבנת בשיטות מסורתיות ע"י אנשי הכפר.
  אחר הצהרים תצאו לטיפוס על מצוק ה- Sigiriya, אחד משבעת אתרי המורשת העולמיים המצויים בסרי לנקה, הוא מצודה שבנויה בקצהו של סלע בגובה של 350 מטרים שהגנים שסביבה ומערכת ההשקיה שלהם נחשבו לפלא גדול. המקום מפורסם גם בשל ציורי הקיר שנמצאו על חלק מקירות הסלע.
  הטיפוס לפסגה אורך כשעתיים ומצריך טיפוס של מאות מדרגות, אך הנוף המרהיב והאוויר הצח בפסגה מפצה על הטיפוס.
  לינה בבית מלון ב- Sigiriya.
   
  יום 3: 

   
  לאחר ארוחת הבוקר תצאו לביקור בעירPolonaruwa עוד שרידי עיר עתיקה בסגנון ימי הביניים שמסביבה חומה ובתוכה שרידי ארמונות,מנזרים,פארקים,בריכות ומערכות השקייה המתארים עבר מאד עשיר אחד המאפינים הדומיננטיים של העיר הוא אגם השקייה ענק שנבנה ע"י המלך Parakramabahu המתואר כמומחה הנדסי בתקופה העתיקה.
   
  אחר הצהרים תצאו לספארי גיפים בשמורת Minneriya, 36,000 קמ"ר של הפארק הלאומי היינו מקום אידיאלי לתיור אקולוגי בסרי לנקה. הפארק מבוסס על ערוב של יער ירוק עד ואזורי שיחים והוא משמש ביתם המועדף של צבאים, נמרים והפילים. במהלך העונה היבשה (יוני עד ספטמבר) 'אגם האיש המשוגע' (mad man lake) הוא מקום מצוין לצפייה בפילים שבאים לרחוץ ולרעות בעשב כמו גם להקות הציפורים הענקיות שבאות לדוג במים הרדודים.
  לינה בבית מלון ב- Sigiriya.
   
   
  יום 4: 
  לאחר ארוחת הבוקר תמשיכו בנסיעה דרומה לעיר Kandy, בדרך תבקרו במטעי התבלינים ל Matala, שם תראו מינים רבים של תבלינים בצורתם הטבעית שרובנו מכירים בצורה הגרוסה והיבשה הארוזה בשקיות.
  מפגש מרתק עם פלפל שחור, עצי קינמון, זנגוויל, וניל, אגוז מוסקט עוד.
  משם תמשיכו לבקר במערות Dambulla, האתר הוכרז ב-1991 על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמית, זהו מקדש המערה הגדול והשמור ביותר בסרי לנקה. המקדש מציג 5 מערות בכל אחת פסלים של בודהה ואמנות היסטורית שמתארת את חיי בודהה. המתחם כולל גם מנזר פעיל מהמאה השנייה לספירה.
  אחר הצהרים תצאו לסיור בעיר Kandyאשר שוכנת בעמק ירוק ובסמוך לאגם רחב.
  תבקרו בשווקים של הרבים של העיר, במפעלי המסכות ועבודות הבטיק (ציור על בד) בהם ניתן לצפות באומנים אשר עובדים בשיטות מסורתיות שעוברות מאב לבן, תמשיכו לביקור במקדש השן, אחד המקומות הקדושים והחשובים ביותר לבודהיסטים שנבנה במאה ה- 19 ובו לפי האמונה שמורה אחת משיניו של בודהה שנחטפה מהמדורה שבה נשרפה גופתו.
  בערב צפייה במופע פולקלור מקומי הנערך כל ערב באופן קבוע וכולל רקדנים רבים בתלבושות צבעוניות, מתופפים, מופע אש והליכה על גחלים.
  לינה בעיר Kandy.
   
  יום 5: 
  לאחר ארוחת הבוקר תצאו לביקור בגנים הבוטניים של Peradeniya, היפים מסוגם באסיה, על פני שטח של 59 אקר גדלים כ- 4,000 זנים של צמחים. הכוללים עצי דקל, שחלקם ניטע בשדרה מרשימה ואוסף פרחי אורכידאה, הגנים נוסדו ב-1821 בעיקר כדי לגדל עצי קפה וצמחים טרופיים אחרים בעלי חשיבות כלכלית לאזור. בשנת 1940 קיבל הגן צביון בוטני יותר.
  משם תמשיכו דרך מפלי Ramboda,בדרך המפותלת לעיר NuwaraEliya– עיר האורות הממוקמת כ-2000 מטרים מעל לפני הים ומוקפת במטעי תה. סרי לנקה היא אחת מיצואניות התה הגדולות בעולם. העיר היא הבירה של תעשיית התה ומוקפת מכל הכיוונים במיילים רבים של מטעי תה.
  העיר מציעה פעילויות רבות לתיירים כולל מגרשי גולף, רכיבה על סוסים, רכיבה על אופניים וכמובן סיורים רגליים לגילוי יופיים של הגנים, המפלים והמישורים.
  תצאו לסיור בעיר, במטעי התה ובמפעל לעיבוד תה שם ניתן לצפות בתהליך הכנת התה מרגע הקטיף ועד אריזתו למשלוח מעבר לים וכמובן לטעות תה סרי לנקי משובח.
  לינה בעיר NuwaraEliya.
   
  יום 6:
  יום טיול לשמורת Horton Plainותצפית על מצוק סוף העולם, אחד משמורות הטבע היפות באי ומוקד תיירותי אקולוגי. מאופיין בנוף יפהפה במישורי סוואנה, מפלי מים, יערות, צמחיה טרופית, ציפורים ויונקים רבים כמו דישונים, צבאים, סנאים ענקיים, חזירי בר, ארנבות פראיות, דרבנים ונמרים.
  הטיול כולל מסלול הליכה של כ- 7 ק"מ.
  בסיום המסלול נחזור לבית המלון.
  לינה בעיר NuwaraEliya.
   
  יום 7:
  לאחר ארוחת הבוקר תצאו חזרה לבירה Colomboדרך  שמורת Kithugalaשם ניתן לראות צמחייה ובעלי חיים רבים הייחודים לסרי לנקה. במקום זה גם צולם הסרט "הגשר על נהר הקוואי".
  תצאו לשייט בסירות רפטינג על הנהר שבסיומה ארוחת צהרים מיוחדת בסגנון מקומי.
  Colombo, העיר הגדולה ביותר בסרי לנקה שמשמשת גם כבירת התרבות והכלכלה.
  תבקרו במספר נקודות ציון בעיר באזורים החדשים והישנים יותר של העיר אשר בנויים בסגנון הקולונאלי.
  הביקור יכלול את בית העירייה, כיכר העצמאות, מקדשי םבודהיטים והינדו ובשווקים של העיר.
  לינה בעיר Colombo.
   
  יום 8:
  בשעת בוקר מוקדמת העברה לשדה התעופה.
   
  המחיר כולל:
  לינה בבתי מלון על בסיס חצי פנסיון.
  דמי כניסה לאתרים המצוינים במסלול הטיול
  נהג צמוד דובר אנגלית
  רכב ממוזג

  להלן המחירים לטיול 8 ימים לא כולל טיסות :
   

    מספר נוסעים A category B category C category
  ינואר עד מרץ 2 $1,649 $1,419 $1,069
  4 $1,529 $1,259 $899
  6 $1,429 $1,159 $809
           
    מספר נוסעים A category B category C category
  אפריל עד אוגוסט 2 $2,798 $2,479 $2,398
  4 $2,629 $2,159 $1,899
  6 $2,354 $2,054 $1,599
           
    מספר נוסעים A category B category C category
  טיול 5 ימים נובמבר עד מרץ FOLLOW THE TRAIL 2 $979 $869 $749
  4 $879 $769 $639
  6 $849 $729 $599
           
  לינה בבתי המלון על חצי פנסיון, רכב ממוזג עם נהג/מדריך, דמי 
  כניסה לאתרים.
   
  המחיר אינו כולל: טיסות, ויזה לסרי לנקה, ארוחת ערב חגיגית בערב
  Xmas ובערב השנה החדשה

   נופש בסרי לנקה
   

   ____________________________________________________________

 •  

  סרילנקה  - חופשה טרופית  

   Jetwing Beach

  דילים לסרי לנקה

  Jetwing Beach

  מלון Jetwing Beachנמצא לאורך החופים המערביים של סרי לנקה המדהימה, על החולות הלבנים של עיר הנופש Negombo. זהו גן עדן אמיתי, מרווח ויוקרתי הבנוי בסגנון אדריכלי מקומי המאתים לזוגות בנופש רומנטי ולחופשה משפחתית מרגשת. חדרי האירוח של המלון יוקרתיים ומצויידים לחלוטין, מסעדות המלון מציעות מבחר בין מטבחי העולם, בריכת השחייה חיצונית גדולה והספא מציע שפע של פינוקים לגוף ולנפש.
  המלון נמצא במרחק נסיעה קצר בלבד משדה התעופה הבינלאומי של סרי לנקה והוא חלק מרשת המלונות היוקרתית של Jetwing.
  בבית המלון:
  ספא, בריכת שחייה חיצונית ופנימית, שרותי המרת כספים, שרות חדרים, שרותי שמרטפות, שרותי רפואה, השכרת רכב, חנות מזכרות ותכשיטים, שרותי דואר, מרתף יינות מצוייד, עיתונים יומיים, חדר ישיבות, ספריית סרטי DVD, חדר כושר.
  אוכל ושתיה:
  The Sands- מסעדה באווירת קז'ואל אלגנטי אל מול החוף.
  Black Coral- מסעדה מעודנת המגישה אוכל ברמה הגבוהה ביותר.
  The Terrace Bar- בר מקסים לצד הבריכה.
  The Deck- מסעדה באווירה רגועה ונינוחה לצד הים והבריכה.
   
  החדרים:
  DeluxeRooms:
  75 חדרים יפיפיים ומעוצבים הכוללים מיזוג אוויר מרכזי, טלפון, מיניבר, חדר רחצה עם אמבטיה זוגית ומקלחת נפרדת, מרפסת פרטית או  חצר עם נוף לים, נגן מוזיקה ו-DVD, מתקן להכנת קפה ותה, כספת אלקטרונית, מייבש שיער, חלוק רחצה ונעלי בית ועוד.
   
  Suite:
  3 סוויטות מרווחות עם נוף מרהיב לים עם ג'קוזי, מיזוג אוויר מרכזי, טלפון, פינת ישיבה נינוחה, מיזוג אוויר מרכזי, טלפון, מיניבר, חדר רחצה עם אמבטיה זוגית ומקלחת נפרדת, מרפסת פרטית או  חצר עם נוף לים, נגן מוזיקה ו-DVD, מתקן להכנת קפה ותה, כספת אלקטרונית, מייבש שיער, חלוק רחצה ונעלי בית ועוד
   
   
      1.1-30.03.16        
  Deluxe   $3,798        
  Suite   $5,558        
               
  טיסות, העברות, שהייה של 7 לילות על בסיס חצי פנסיון, מיסי נמל וביטחון
  מחיר אינו כולל ארוחת ערב חגיגית בליל ה- Xmas וערב השנה החדשה

   דילים לסרי לנקה
   
    
  לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון : 03-7684833

    ____________________________________________________________

   
   

    סרילנקה  - מלון מפואר 

  Heritance Ahungala
  Heritance Ahungala
  מראה כחול של מים נפרש לעיניך כשאתה נכנס למלון הפאר Heritance Ahungalaהממוקם בחוף Ahungala. במלון 154 חדרים וחוף ים פרטי. סביב המלון ישנו מגוון עצום של אטרקציות ייחודיות, כמו חוות הצבים ב- Kosgodaוהספארי על נהר ה- Madu Gangaבינות לביצות המקומיות.

  בבית המלון:
  מרכז עסקים, שירות חדרים 24 שעות, ספריה, רופא, שירותי אינטרנט , ג'קוזי ,ספא, חוף ים פרטי.

  מסעדות ובארים:
  במלון שלוש מסעדות גורמה ממוזגות עם אופציית ישיבה תחת כיפת השמיים. תפריט מיוחד לילדים.

  נחמד וקל:
  שרות המציע סיורים באזור, שירותי בייביסיטר.
   
  החדרים:
  במלון 154 חדרים, ממוזגים, שירותים ומקלחת, טלוויזיה, מיני בר, פינה להכנת תה וקפה, מייבש שיער וטלפון.
  קיימים במלון חדרים נגישים לאנשים בכיסאות גלגלים.

  מרחקים:
  מרחק 72 ק"מ מקולמבו
   
    להלן המחירים למלון :
   
    1.1-30.03.16      
  Deluxe $3,738      
  Deluxe Ocean View $3,918      
  Deluxe Premier $3,998      
  Luxury Room $4,618      
  Suite $5,078      
           
  טיסות, העברות, שהייה של 7 לילות על בסיס חצי פנסיון, מיסי נמל וביטחון
  מחיר אינו כולל ארוחת ערב חגיגית בליל ה- Xmas וערב השנה החדשה
   
   
  דילים לסרי לנקה  לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון : 03-7684833

ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...